Arduino proje fikir önerileri?

hades02

Üye
Arkadaşlar hiç yapılmamış bir proje istiyor öğretmen ama benim için biraz zor.bana heryerde bulunamayan bir projeye verebilir misiniz Arduino ile yapılabilecek?

caglarturk

Üye
Arkadaşlar hiç yapılmamış bir proje istiyor öğretmen ama benim için biraz zor.bana heryerde bulunamayan bir projeye verebilir misiniz Arduino ile yapılabilecek?
Yapılmamış mı istiyor kopyalanmamış mı? Kısacası senin yaptığından emin mi olmak istiyor?

hades02

Üye
@caglarturk yapılmamış istiyor ama bu biraz zor. Az bulunan bir proje yapsam daha iyi benim için yani heryerde bulunmayan bir proje

cello

Üye
Eğitim sistemi, kaşıkla verip kepçeyle almak NE verdinizde ne almak istiyorsunuz.

creepylord

Üye
saçma birşey bile olsa kendin bulman en doğrusu bizim söylediklerimiz bizim hayal gücümüz kendi hayal gücünü zorlamalısın. yapılmamış binlerce icat var.

darkman34

Üye
125 mhz rfid kart okuyucu ile. İs guvenligi icin guc kitlemeye ek guvenlik sistemi yapabilirsin. Calismasini anlatiyim. Karti okuttuktan sonra manyetik kilit acilsin. Ariza mudahale kapisinin acilmasina manyetik kilit 2 saniye izin versin. Ayni kisi tekrar karti okutmadan ekipman calismasin. Burda amac fabrikalarda is guvenligine ek ( guc kilitlemeye ek) olarak
Guvenlik sistemi eklemek.

diablo

Üye
125 mhz rfid kart okuyucu ile. İs guvenligi icin guc kitlemeye ek guvenlik sistemi yapabilirsin. Calismasini anlatiyim. Karti okuttuktan sonra manyetik kilit acilsin. Ariza mudahale kapisinin acilmasina manyetik kilit 2 saniye izin versin. Ayni kisi tekrar karti okutmadan ekipman calismasin. Burda amac fabrikalarda is guvenligine ek ( guc kilitlemeye ek) olarak
Guvenlik sistemi eklemek.
Bunu yapın, ISG'ye önem veren, büyük firmaların birine ücretsiz kurulum yapın, kendinize referans oluşturun. Sonra bu sistemi başka firmlara satın,kurun,destek verin. Okuyorsanız, okurken şirketinizi kurun.

doganay

Üye
Bir fikir daha veriyim. Fabrikalarda plc ariza kodlarini cep telfonunda yada akilli satte gorme yapilabilir. Buna ek olarak bluetooth yada wifi ariza resetleme yapilabilir