Atmel328 ve stm32 arasındaki fark nelerdir?

Reklam Alanı #5

gokalp

Yeni üye
Merhabalar bilmediğim bir konu hakkında soru soracağım ben stm32 yi hiç kullanmadım çoğunlukla atmel328 kullanıyorum fakat karşılaştırmalara baktığımda stm32 hem ucuz hemde çok çok daha hızlı olduğunu gördüm fakat kullanım olarak neden stm32 nin atmele göre kullanımın az olduğunu merak ediyorum bilmediğim birşeymi var acaba.

ghost

Yeni üye
Merhabalar bilmediğim bir konu hakkında soru soracağım ben stm32 yi hiç kullanmadım çoğunlukla atmel328 kullanıyorum fakat karşılaştırmalara baktığımda stm32 hem ucuz hemde çok çok daha hızlı olduğunu gördüm fakat kullanım olarak neden stm32 nin atmele göre kullanımın az olduğunu merak ediyorum bilmediğim birşeymi var acaba.
Türkçe kaynak maalesef oldukça az ve gerçekten programlama yapmayı bilmek gerekiyor. Bunu yapan sayısı da az . Herkes kopyala yapıştır a alışmış durumda. Yoksa dediğin gibi çok daha ekonomik ve hızlı.

hades02

Yeni üye
ALTAŞ Yayınları'ndan faydalanabilirsiniz.

heisenberk

Yeni üye
Biz herşeyde olduğu gibi hazırcılığa alışık olduğumuz için bol kütüphane yok ise kimse kullanmaz

K0rkunc

Yeni üye
Stm kullanmak için gerçekten c bilmeniz gerekiyor matematiksel hesaplamaları yapabilmek gerekiyor bu yüzden amatörler tarafından tutulmuyor ama Stm iyidir ya hızlı güçlü esnek

Reklam Alanı #6

Reklam Alanı #1

Yeni konular

Reklam Alanı #2