Bluetooth üzerinden alıcı kontrol etmek

android

Yeni üye
arkadaşlar sesle bluetooth üzerinden alıcı kontrol etmek istiyorum ama devre çalışmadı bluetooth bağlanıyor ama ardunio çıkış vermiyor.

586

Andulin

Üye
türkçe kelimeler kullanıyorsan kelimeleri tanımayabilir ingilizce kullanıyorsanız da telaffuza dikkat edin

android

Yeni üye
Kodlar bunlar bi yardım lütfen ne yaptıysam olmuyor.

587
588
589
590

Andulin

Üye
Öncedende yazdığım gibi komutların türkçe olduğu için algılamıyor serial.println komutuyla seri port ekranından fark edersin zaten bende böyle bir çalışma yaptım epey uğraşmıştım sonra ingilizce kelimeler kullandım öyle aşabildim problemi

android

Yeni üye
@Andulin abim hem Türkçe karakterleri düzelttim denedim hemde ingilizce denedim sonuç aynı

Andulin

Üye
Öncedende yazdığım gibi komutların türkçe olduğu için algılamıyor serial.println komutuyla seri port ekranından fark edersin zaten bende böyle bir çalışma yaptım epey uğraşmıştım sonra ingilizce kelimeler kullandım öyle aşabildim problemi
Suan pc başındaysan seri port ekranını aç ve herhangi bir komutu şöyle bak bakalım ekranda söylediğin komut doğru yazıyor mu

android

Yeni üye
Şöyle de bi gariplik var Serial printte söylediğim hiç birşey çıkmıyor. Bu şekilde ekledim çıkışlara.

591

Andulin

Üye
En son gozume carpan bu komutlarindan once ve sonra tirnak isareti kullanmissin ilk tirnak isaretinden sonra yildiz kullan yine seri port ekraninda dene "*örnek"