Converter bozulmuş olabilir mi?

Reklam Alanı #5

berkayeva

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba, bu converteri bir süredir kullanıyorum. Geçen günlerde rastgele voltaj vermeye başladı. Su değmiş olma ihtimali var. Sorun nerede olabilir?
converter.jpg

blastedlands

Yeni üye
Şimdi sevgili @berkayeva kardeşim asıl sorun nedir? Ekranda yazılı olan voltaj ile çıkış voltajı aynımı yoksa farklımı? Giriş çıkış yerleri doğru mu bağlandı? Su hatası display ile entegre vs arasına sızıp oksit yapmış olabilir mi? Üstesinden gelemiyorsan özelden görüşelim bana yolla detaylı incelerim senin için Kal sağlıcakla sevgili dostum

berkayeva

Yeni üye
Şimdi sevgili @berkayeva kardeşim asıl sorun nedir? Ekranda yazılı olan voltaj ile çıkış voltajı aynımı yoksa farklımı? Giriş çıkış yerleri doğru mu bağlandı? Su hatası display ile entegre vs arasına sızıp oksit yapmış olabilir mi? Üstesinden gelemiyorsan özelden görüşelim bana yolla detaylı incelerim senin için Kal sağlıcakla sevgili dostum
Bir temizlik yapıp deneyeyim o zaman. Ona göre haberleşelim. Teşekkürler hocam..

blastedlands

Yeni üye
@berkayeva selülozik tinerle temizlemeni tavsiye ederim! Yalnız temizlerken plastik aksamlara mümkün mertebe tiner değmesin! Mesela Display üstüne baktın sıkıntı devam ediyor bana yolla ücretsiz yaparım.

Reklam Alanı #6

Reklam Alanı #1

Yeni konular

Reklam Alanı #2